vrijdag 2 juni 2023

8-ème Rencontres Echequéennes de Téteghem

In dit rapid-toernooi (20 min KO) zette Renaat een mooie prestatie neer: 21-e op 42 met 4,5 uit 9 en een Elo prestatie van 1602!

Jean eindigde 12-e met 5,5 uit 9 en één ronde minder gespeeld (onverwachts daagde hij te laat op voor de eerste partij). Winnaar van het toernooi met 8 uit 9 een andere Belg Maarten Passchyn. Onze clubgenoot en Téteghemnaar Claudy kon deze keer niet meedoen omwille van plechtige communie aangelegenheden.

Volledig resultaat via volgende link: http://www.echecs.asso.fr/ResultatNew.aspx?URL=Tournois/Id/30587/30587&Action=Ga

 

Over Jacky "l'homme au capio"

Avatar foto
Ooit clubkampioen geweest en met 2025 Elo de expertklasse bereikt. Na 28 jaar volledige stop (om beroepsredenen en andere interessevelden) terug de schaakstukken vanonder het stof gehaald en de eerste twee jaar heel wat Elo punten ingeboet. Ondertussen weer trouwe "Caïssa lover" die op menig internationaal toernooi in Noord Frankrijk als deelnemer te zien is (mijn nieuwe passie na mijn basket periode). Ambitie: fun en toch weer die 1800 grens bereiken (maar nu FIDE)! En dan zien we wel ;-)

Bekijk ook

Zomernieuws V

Ook Jacky zal het nog eens proberen deze zomer. Het sterke Brugse Meesters gaat door …