zondag 26 september 2021

Blitztoernooi 2021

Het blitztoernooi ging opnieuw door na een jaar COVID-19-onderbreking.

Zie hieronder het klassement.

R1R2R3R4R5R6R7R8
Final Ranking
 Name FirstnameEloUsedP.Tot.PerfB Cut1BuchS.B.Prog.DirEn
1Geryl, Niels16897.5190730.0031.0027.7535.5
2Calcoen, Bas16906.5196436.0039.0027.7533.5
3Danneel, Geert19425.0172734.5037.0019.0027.0
4Lenoir, Aurele15845.0174933.0035.0015.0020.0
5Meijfroidt, Bart16344.5166925.0027.0011.7521.5
6Feys, Guy16324.0138529.5030.507.5018.0
7Verslype, Geert15904.0153628.0029.009.0011.0
8Lucas, Jean16183.5152930.0032.5011.7513.5
9Rock, Sebastien11502.096134.5037.507.5015.0
10Quintelier, Bart12012.079732.0034.505.5011.0
11Vandenbussche, Dries13520.093225.0026.000.000.0
Top of the page 
Round 1 (10/09/2021) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Lucas, Jean 0.0 (1618) 0-1 Danneel, Geert 0.0 (1942)
2 Calcoen, Bas 0.0 (1690) 1-0 Verslype, Geert 0.0 (1590)
3 Lenoir, Aurele 0.0 (1584) 0-1 Geryl, Niels 0.0 (1689)
4 Meijfroidt, Bart 0.0 (1634) 1-0 Vandenbussche, Dries 0.0 (1352)
5 Quintelier, Bart 0.0 (1201) 0-1 Feys, Guy 0.0 (1632)
  Rock, Sebastien 0.0 (1150) 1 Bye  
Top of the page  
Round 1 (10/09/2021) ResultsBoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo1Lucas, Jean0.0(1618)0-1Danneel, Geert0.0(1942)2Calcoen, Bas0.0(1690)1-0Verslype, Geert0.0(1590)3Lenoir, Aurele0.0(1584)0-1Geryl, Niels0.0(1689)4Meijfroidt, Bart0.0(1634)1-0Vandenbussche, Dries0.0(1352)5Quintelier, Bart0.0(1201)0-1Feys, Guy0.0(1632) Rock, Sebastien0.0(1150)1Bye Top of the page 
Round 1 (10/09/2021) Results
BoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo
1Lucas, Jean0.0(1618)0-1Danneel, Geert0.0(1942)
2Calcoen, Bas0.0(1690)1-0Verslype, Geert0.0(1590)
3Lenoir, Aurele0.0(1584)0-1Geryl, Niels0.0(1689)
4Meijfroidt, Bart0.0(1634)1-0Vandenbussche, Dries0.0(1352)
5Quintelier, Bart0.0(1201)0-1Feys, Guy0.0(1632)
 Rock, Sebastien0.0(1150)1Bye 
Top of the page 
Round 2 (10/09/2021) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Danneel, Geert 1.0 (1942) 1-0 Lucas, Jean 0.0 (1618)
2 Verslype, Geert 0.0 (1590) 0-1 Calcoen, Bas 1.0 (1690)
3 Geryl, Niels 1.0 (1689) 1-0 Lenoir, Aurele 0.0 (1584)
4 Vandenbussche, Dries 0.0 (1352) 0-1 Meijfroidt, Bart 1.0 (1634)
5 Feys, Guy 1.0 (1632) 1-0 Quintelier, Bart 0.0 (1201)
  Rock, Sebastien 1.0 (1150) 1 Bye  
Top of the page  
Round 2 (10/09/2021) ResultsBoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo1Danneel, Geert1.0(1942)1-0Lucas, Jean0.0(1618)2Verslype, Geert0.0(1590)0-1Calcoen, Bas1.0(1690)3Geryl, Niels1.0(1689)1-0Lenoir, Aurele0.0(1584)4Vandenbussche, Dries0.0(1352)0-1Meijfroidt, Bart1.0(1634)5Feys, Guy1.0(1632)1-0Quintelier, Bart0.0(1201) Rock, Sebastien1.0(1150)1Bye Top of the page 
Round 2 (10/09/2021) Results
BoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo
1Danneel, Geert1.0(1942)1-0Lucas, Jean0.0(1618)
2Verslype, Geert0.0(1590)0-1Calcoen, Bas1.0(1690)
3Geryl, Niels1.0(1689)1-0Lenoir, Aurele0.0(1584)
4Vandenbussche, Dries0.0(1352)0-1Meijfroidt, Bart1.0(1634)
5Feys, Guy1.0(1632)1-0Quintelier, Bart0.0(1201)
 Rock, Sebastien1.0(1150)1Bye 
Top of the page 
Round 3 (10/09/2021) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Meijfroidt, Bart 2.0 (1634) 0-1 Danneel, Geert 2.0 (1942)
2 Rock, Sebastien 2.0 (1150) 0-1 Geryl, Niels 2.0 (1689)
3 Calcoen, Bas 2.0 (1690) 1-0 Feys, Guy 2.0 (1632)
4 Lucas, Jean 0.0 (1618) 1-0 Verslype, Geert 0.0 (1590)
5 Lenoir, Aurele 0.0 (1584) 1-0 Vandenbussche, Dries 0.0 (1352)
  Quintelier, Bart 0.0 (1201) 1 Bye  
Top of the page  
Round 3 (10/09/2021) ResultsBoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo1Meijfroidt, Bart2.0(1634)0-1Danneel, Geert2.0(1942)2Rock, Sebastien2.0(1150)0-1Geryl, Niels2.0(1689)3Calcoen, Bas2.0(1690)1-0Feys, Guy2.0(1632)4Lucas, Jean0.0(1618)1-0Verslype, Geert0.0(1590)5Lenoir, Aurele0.0(1584)1-0Vandenbussche, Dries0.0(1352) Quintelier, Bart0.0(1201)1Bye Top of the page 
Round 3 (10/09/2021) Results
BoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo
1Meijfroidt, Bart2.0(1634)0-1Danneel, Geert2.0(1942)
2Rock, Sebastien2.0(1150)0-1Geryl, Niels2.0(1689)
3Calcoen, Bas2.0(1690)1-0Feys, Guy2.0(1632)
4Lucas, Jean0.0(1618)1-0Verslype, Geert0.0(1590)
5Lenoir, Aurele0.0(1584)1-0Vandenbussche, Dries0.0(1352)
 Quintelier, Bart0.0(1201)1Bye 
Top of the page 
Round 4 (10/09/2021) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Danneel, Geert 3.0 (1942) 1-0 Meijfroidt, Bart 2.0 (1634)
2 Geryl, Niels 3.0 (1689) 1-0 Rock, Sebastien 2.0 (1150)
3 Feys, Guy 2.0 (1632) 0-1 Calcoen, Bas 3.0 (1690)
4 Verslype, Geert 0.0 (1590) 1-0 Lucas, Jean 1.0 (1618)
5 Vandenbussche, Dries 0.0 (1352) 0-1 Lenoir, Aurele 1.0 (1584)
  Quintelier, Bart 1.0 (1201) 1 Bye  
Top of the page  
Round 4 (10/09/2021) ResultsBoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo1Danneel, Geert3.0(1942)1-0Meijfroidt, Bart2.0(1634)2Geryl, Niels3.0(1689)1-0Rock, Sebastien2.0(1150)3Feys, Guy2.0(1632)0-1Calcoen, Bas3.0(1690)4Verslype, Geert0.0(1590)1-0Lucas, Jean1.0(1618)5Vandenbussche, Dries0.0(1352)0-1Lenoir, Aurele1.0(1584) Quintelier, Bart1.0(1201)1Bye Top of the page 
Round 4 (10/09/2021) Results
BoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo
1Danneel, Geert3.0(1942)1-0Meijfroidt, Bart2.0(1634)
2Geryl, Niels3.0(1689)1-0Rock, Sebastien2.0(1150)
3Feys, Guy2.0(1632)0-1Calcoen, Bas3.0(1690)
4Verslype, Geert0.0(1590)1-0Lucas, Jean1.0(1618)
5Vandenbussche, Dries0.0(1352)0-1Lenoir, Aurele1.0(1584)
 Quintelier, Bart1.0(1201)1Bye 
Top of the page 
Round 5 (10/09/2021) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Calcoen, Bas 4.0 (1690) 1-0 Danneel, Geert 4.0 (1942)
2 Quintelier, Bart 2.0 (1201) 0-1 Geryl, Niels 4.0 (1689)
3 Lenoir, Aurele 2.0 (1584) 1-0 Feys, Guy 2.0 (1632)
4 Meijfroidt, Bart 2.0 (1634) 1-0 Verslype, Geert 1.0 (1590)
  Lucas, Jean 1.0 (1618) 1 Bye  
  Vandenbussche, Dries 0.0 (1352) 0 Absent  
  Rock, Sebastien 2.0 (1150) 0 Absent  
Top of the page  
Round 5 (10/09/2021) ResultsBoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo1Calcoen, Bas4.0(1690)1-0Danneel, Geert4.0(1942)2Quintelier, Bart2.0(1201)0-1Geryl, Niels4.0(1689)3Lenoir, Aurele2.0(1584)1-0Feys, Guy2.0(1632)4Meijfroidt, Bart2.0(1634)1-0Verslype, Geert1.0(1590) Lucas, Jean1.0(1618)1Bye  Vandenbussche, Dries0.0(1352)0Absent  Rock, Sebastien2.0(1150)0Absent Top of the page 
Round 5 (10/09/2021) Results
BoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo
1Calcoen, Bas4.0(1690)1-0Danneel, Geert4.0(1942)
2Quintelier, Bart2.0(1201)0-1Geryl, Niels4.0(1689)
3Lenoir, Aurele2.0(1584)1-0Feys, Guy2.0(1632)
4Meijfroidt, Bart2.0(1634)1-0Verslype, Geert1.0(1590)
 Lucas, Jean1.0(1618)1Bye 
 Vandenbussche, Dries0.0(1352)0Absent 
 Rock, Sebastien2.0(1150)0Absent 
Top of the page 
Round 6 (10/09/2021) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Danneel, Geert 4.0 (1942) 0-1 Calcoen, Bas 5.0 (1690)
2 Geryl, Niels 5.0 (1689) 1-0 Quintelier, Bart 2.0 (1201)
3 Feys, Guy 2.0 (1632) 0-1 Lenoir, Aurele 3.0 (1584)
4 Verslype, Geert 1.0 (1590) 1-0 Meijfroidt, Bart 3.0 (1634)
  Lucas, Jean 2.0 (1618) 1 Bye  
  Vandenbussche, Dries 0.0 (1352) 0 Absent  
  Rock, Sebastien 2.0 (1150) 0 Absent  
Top of the page  
Round 6 (10/09/2021) ResultsBoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo1Danneel, Geert4.0(1942)0-1Calcoen, Bas5.0(1690)2Geryl, Niels5.0(1689)1-0Quintelier, Bart2.0(1201)3Feys, Guy2.0(1632)0-1Lenoir, Aurele3.0(1584)4Verslype, Geert1.0(1590)1-0Meijfroidt, Bart3.0(1634) Lucas, Jean2.0(1618)1Bye  Vandenbussche, Dries0.0(1352)0Absent  Rock, Sebastien2.0(1150)0Absent Top of the page 
Round 6 (10/09/2021) Results
BoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo
1Danneel, Geert4.0(1942)0-1Calcoen, Bas5.0(1690)
2Geryl, Niels5.0(1689)1-0Quintelier, Bart2.0(1201)
3Feys, Guy2.0(1632)0-1Lenoir, Aurele3.0(1584)
4Verslype, Geert1.0(1590)1-0Meijfroidt, Bart3.0(1634)
 Lucas, Jean2.0(1618)1Bye 
 Vandenbussche, Dries0.0(1352)0Absent 
 Rock, Sebastien2.0(1150)0Absent 
Top of the page 
Round 7 (10/09/2021) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Calcoen, Bas 6.0 (1690) 0-1 Geryl, Niels 6.0 (1689)
2 Lenoir, Aurele 4.0 (1584) 1-0 Danneel, Geert 4.0 (1942)
3 Meijfroidt, Bart 3.0 (1634) 1-0 Lucas, Jean 3.0 (1618)
4 Quintelier, Bart 2.0 (1201) 0-1 Verslype, Geert 2.0 (1590)
  Feys, Guy 2.0 (1632) 1 Bye  
  Vandenbussche, Dries 0.0 (1352) 0 Absent  
  Rock, Sebastien 2.0 (1150) 0 Absent  
Top of the page  
Round 7 (10/09/2021) ResultsBoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo1Calcoen, Bas6.0(1690)0-1Geryl, Niels6.0(1689)2Lenoir, Aurele4.0(1584)1-0Danneel, Geert4.0(1942)3Meijfroidt, Bart3.0(1634)1-0Lucas, Jean3.0(1618)4Quintelier, Bart2.0(1201)0-1Verslype, Geert2.0(1590) Feys, Guy2.0(1632)1Bye  Vandenbussche, Dries0.0(1352)0Absent  Rock, Sebastien2.0(1150)0Absent Top of the page 
Round 7 (10/09/2021) Results
BoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo
1Calcoen, Bas6.0(1690)0-1Geryl, Niels6.0(1689)
2Lenoir, Aurele4.0(1584)1-0Danneel, Geert4.0(1942)
3Meijfroidt, Bart3.0(1634)1-0Lucas, Jean3.0(1618)
4Quintelier, Bart2.0(1201)0-1Verslype, Geert2.0(1590)
 Feys, Guy2.0(1632)1Bye 
 Vandenbussche, Dries0.0(1352)0Absent 
 Rock, Sebastien2.0(1150)0Absent 
Top of the page 
Round 8 (10/09/2021) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Geryl, Niels 7.0 (1689) ½-½ Calcoen, Bas 6.0 (1690)
2 Danneel, Geert 4.0 (1942) 1-0 Lenoir, Aurele 5.0 (1584)
3 Lucas, Jean 3.0 (1618) ½-½ Meijfroidt, Bart 4.0 (1634)
4 Verslype, Geert 3.0 (1590) 1-0 Quintelier, Bart 2.0 (1201)
  Feys, Guy 3.0 (1632) 1 Bye  
  Vandenbussche, Dries 0.0 (1352) 0 Absent  
  Rock, Sebastien 2.0 (1150) 0 Absent  
Top of the page  
Round 8 (10/09/2021) ResultsBoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo1Geryl, Niels7.0(1689)½-½Calcoen, Bas6.0(1690)2Danneel, Geert4.0(1942)1-0Lenoir, Aurele5.0(1584)3Lucas, Jean3.0(1618)½-½Meijfroidt, Bart4.0(1634)4Verslype, Geert3.0(1590)1-0Quintelier, Bart2.0(1201) Feys, Guy3.0(1632)1Bye  Vandenbussche, Dries0.0(1352)0Absent  Rock, Sebastien2.0(1150)0Absent Top of the page 
Round 8 (10/09/2021) Results
BoardName First NamePointsN-EloRes.Name First NamePointsN-Elo
1Geryl, Niels7.0(1689)½-½Calcoen, Bas6.0(1690)
2Danneel, Geert4.0(1942)1-0Lenoir, Aurele5.0(1584)
3Lucas, Jean3.0(1618)½-½Meijfroidt, Bart4.0(1634)
4Verslype, Geert3.0(1590)1-0Quintelier, Bart2.0(1201)
 Feys, Guy3.0(1632)1Bye 
 Vandenbussche, Dries0.0(1352)0Absent 
 Rock, Sebastien2.0(1150)0Absent 
Top of the page 

Over Niels

Niels is al jarenlang webmaster. Tot op heden won hij enkele titels in de B- en C-klasse, alsook een blitztitel en enkele doorgeeftitels. Hij werd ook enkele keren verkozen tot Schaakpersoonlijkheid van het jaar. De jeugd staat al vele jaren onder zijn commando. Naast de bezigheden met de jeugd, is hij ook secretaris en technisch webmaster van onze club. In het echte leven is hij actief in de IT-wereld.

Bekijk ook

Resultaat simultaan ClubKampioen Daneel Geert

Het simultaan met de clubkampioen Geert Daneel met als resultaat 6 keer gewonnen 1 keer …

Een reactie achterlaten

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.