donderdag 11 augustus 2022

Lentetoernooi 2022

R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 R12 R13

Final Ranking
Cl Pr. Name Firstname Cat Games Pts P.Tot. B Cut1 Buch S.B. Prog. DirEn
1 Geryl, Niels 9 7.5 7.5 81.00 84.50 46.00 46.0
2 Lucas, Jean 12 7.0 7.0 87.50 91.00 47.50 52.5
3 Verslype, Geert 13 7.0 7.0 82.50 86.00 39.00 59.5
4 Lenoir, Aurele 9 7.0 7.0 79.50 83.00 40.50 35.0
5 11 6.5 6.5 80.50 84.00 34.00 50.0
6 10 6.5 6.5 74.50 78.00 30.75 35.0
7 A 6 4.5 4.5 85.00 88.50 30.75 32.0
8 12 4.0 4.0 82.50 86.00 18.00 31.0
9 8 3.5 3.5 76.00 79.50 20.25 25.5
10 4 3.0 3.0 66.50 70.00 14.50 18.0
11 9 1.5 1.5 70.00 73.50 7.00 7.5
12 4 1.0 1.0 68.00 70.50 3.50 8.0
13 1 1.0 1.0 54.50 56.00 5.00 1.0
Top of the page

Round 1 (15/04/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Rock, Sebastien 0.0 (1150) 0-1 Feys, Guy 0.0 (1562)
2 Robinson, Michael 0.0 (1415) 0-1 Lucas, Jean 0.0 (1603)
3 Verslype, Geert 0.0 (1592) 1-0 Quintelier, Bart 0.0 (1201)
Meijfroidt, Bart 0.0 (1634) 1 Bye
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
Daen, Dennis 0.0 (1543) 0 Absent
De Coninck, Michel 0.0 (1854) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Geryl, Niels 0.0 (1678) 0 Absent
Lenoir, Aurele 0.0 (1555) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Vanassche, Renaat 0.0 (1309) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 2 (16/04/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Meijfroidt, Bart 1.0 (1634) 0-1 Verslype, Geert 1.0 (1592)
2 Lucas, Jean 1.0 (1603) 1-0 Feys, Guy 1.0 (1562)
3 Quintelier, Bart 0.0 (1201) 0-1 Robinson, Michael 0.0 (1415)
Rock, Sebastien 0.0 (1150) 1 Bye
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
Daen, Dennis 0.0 (1543) 0 Absent
De Coninck, Michel 0.0 (1854) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Geryl, Niels 0.0 (1678) 0 Absent
Lenoir, Aurele 0.0 (1555) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Vanassche, Renaat 0.0 (1309) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 3 (22/04/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Verslype, Geert 2.0 (1592) 1-0 Lucas, Jean 2.0 (1603)
2 Feys, Guy 1.0 (1562) 1-0 Meijfroidt, Bart 1.0 (1634)
3 De Coninck, Michel 0.0 (1854) 1-0 Lenoir, Aurele 0.0 (1555)
4 Geryl, Niels 0.0 (1678) 1-0 Quintelier, Bart 0.0 (1201)
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
Daen, Dennis 0.0 (1543) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Robinson, Michael 1.0 (1415) 0 Absent
Rock, Sebastien 1.0 (1150) 0 Absent
Vanassche, Renaat 0.0 (1309) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 4 (23/04/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Feys, Guy 2.0 (1562) 1-0 Verslype, Geert 3.0 (1592)
2 Lucas, Jean 2.0 (1603) 1-0 Meijfroidt, Bart 1.0 (1634)
3 Geryl, Niels 1.0 (1678) ½-½ De Coninck, Michel 1.0 (1854)
4 Lenoir, Aurele 0.0 (1555) 1-0 Quintelier, Bart 0.0 (1201)
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
Daen, Dennis 0.0 (1543) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Robinson, Michael 1.0 (1415) 0 Absent
Rock, Sebastien 1.0 (1150) 0 Absent
Vanassche, Renaat 0.0 (1309) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 5 (29/04/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Verslype, Geert 3.0 (1592) 1-0 Robinson, Michael 1.0 (1415)
2 Meijfroidt, Bart 1.0 (1634) 1-0 Rock, Sebastien 1.0 (1150)
3 Feys, Guy 3.0 (1562) 1-0 Lucas, Jean 3.0 (1603)
4 Geryl, Niels 1.5 (1678) 1-0 Vanassche, Renaat 0.0 (1309)
Daen, Dennis 0.0 (1543) 1 Bye
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
De Coninck, Michel 1.5 (1854) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Lenoir, Aurele 1.0 (1555) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Quintelier, Bart 0.0 (1201) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 6 (30/04/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Verslype, Geert 4.0 (1592) 0-1 Geryl, Niels 2.5 (1678)
2 Robinson, Michael 1.0 (1415) ½-½ Feys, Guy 4.0 (1562)
3 Lucas, Jean 3.0 (1603) 0-1 Rock, Sebastien 1.0 (1150)
4 Meijfroidt, Bart 2.0 (1634) 0-1 Daen, Dennis 1.0 (1543)
Vanassche, Renaat 0.0 (1309) 1 Bye
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
De Coninck, Michel 1.5 (1854) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Lenoir, Aurele 1.0 (1555) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Quintelier, Bart 0.0 (1201) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 7 (06/05/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Feys, Guy 4.5 (1562) 0-1 Geryl, Niels 3.5 (1678)
2 De Coninck, Michel 1.5 (1854) 1-0 Lucas, Jean 3.0 (1603)
3 Robinson, Michael 1.5 (1415) 0-1 Verslype, Geert 4.0 (1592)
4 Vanassche, Renaat 1.0 (1309) 0-1 Lenoir, Aurele 1.0 (1555)
5 Quintelier, Bart 0.0 (1201) 0-1 Meijfroidt, Bart 2.0 (1634)
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
Daen, Dennis 2.0 (1543) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Rock, Sebastien 2.0 (1150) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 8 (07/05/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 De Coninck, Michel 2.5 (1854) 1-0 Verslype, Geert 5.0 (1592)
2 Meijfroidt, Bart 3.0 (1634) 0-1 Robinson, Michael 1.5 (1415)
3 Lenoir, Aurele 2.0 (1555) 1-0 Feys, Guy 4.5 (1562)
4 Quintelier, Bart 0.0 (1201) 1-0 Vanassche, Renaat 1.0 (1309)
5 Geryl, Niels 4.5 (1678) 0-1 Lucas, Jean 3.0 (1603)
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
Daen, Dennis 2.0 (1543) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Rock, Sebastien 2.0 (1150) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 9 (13/05/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Verslype, Geert 5.0 (1592) 1-0 Rock, Sebastien 2.0 (1150)
2 Meijfroidt, Bart 3.0 (1634) 0-1 Lenoir, Aurele 3.0 (1555)
3 Daen, Dennis 2.0 (1543) 0-1 Lucas, Jean 4.0 (1603)
Robinson, Michael 2.5 (1415) 1 Bye
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
De Coninck, Michel 3.5 (1854) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Feys, Guy 4.5 (1562) 0 Absent
Geryl, Niels 4.5 (1678) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Quintelier, Bart 1.0 (1201) 0 Absent
Vanassche, Renaat 1.0 (1309) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 10 (14/05/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Verslype, Geert 6.0 (1592) 0-1 Lenoir, Aurele 4.0 (1555)
2 Robinson, Michael 3.5 (1415) 1-0 Meijfroidt, Bart 3.0 (1634)
3 Daen, Dennis 2.0 (1543) 0-1 Rock, Sebastien 2.0 (1150)
Lucas, Jean 5.0 (1603) 1 Bye
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
De Coninck, Michel 3.5 (1854) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Feys, Guy 4.5 (1562) 0 Absent
Geryl, Niels 4.5 (1678) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Quintelier, Bart 1.0 (1201) 0 Absent
Vanassche, Renaat 1.0 (1309) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 11 (20/05/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Lucas, Jean 6.0 (1603) ½-½ Verslype, Geert 6.0 (1592)
2 Lenoir, Aurele 5.0 (1555) 0-1 Geryl, Niels 4.5 (1678)
3 Feys, Guy 4.5 (1562) 0-1 Robinson, Michael 4.5 (1415)
4 De Coninck, Michel 3.5 (1854) 1-0 Meijfroidt, Bart 3.0 (1634)
5 Rock, Sebastien 3.0 (1150) ½-½ Quintelier, Bart 1.0 (1201)
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
Daen, Dennis 2.0 (1543) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Vanassche, Renaat 1.0 (1309) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 12 (21/05/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Lucas, Jean 6.5 (1603) ½-½ Verslype, Geert 6.5 (1592)
2 Geryl, Niels 5.5 (1678) 1-0 Robinson, Michael 5.5 (1415)
3 Lenoir, Aurele 5.0 (1555) 1-0 De Coninck, Michel 4.5 (1854)
4 Feys, Guy 4.5 (1562) 1-0 Rock, Sebastien 3.5 (1150)
5 Meijfroidt, Bart 3.0 (1634) 1-0 Quintelier, Bart 1.5 (1201)
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
Daen, Dennis 2.0 (1543) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Vanassche, Renaat 1.0 (1309) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Wydooghe, Diederik 0.0 (1268) 0 Absent
Top of the page
Round 13 (27/05/2022) Results
Board Name First Name Points N-Elo Res. Name First Name Points N-Elo
1 Lucas, Jean 7.0 (1603) 0-1 Lenoir, Aurele 6.0 (1555)
2 Verslype, Geert 7.0 (1592) 0-1 Daen, Dennis 2.0 (1543)
3 Meijfroidt, Bart 4.0 (1634) 0-1 Geryl, Niels 6.5 (1678)
4 Quintelier, Bart 1.5 (1201) 0-1 Feys, Guy 5.5 (1562)
5 Robinson, Michael 5.5 (1415) 1-0 Vanassche, Renaat 1.0 (1309)
6 Rock, Sebastien 3.5 (1150) 0-1 Wydooghe, Diederik 0.0 (1268)
Calcoen, Bas 0.0 (1690) 0 Absent
De Coninck, Michel 4.5 (1854) 0 Absent
Deroover, Adriaan 0.0 (0) 0 Absent
Leuridan, Brecht 0.0 (1183) 0 Absent
Vandenbussche, Dries 0.0 (1339) 0 Absent
Top of the page

Over Niels

Niels is al jarenlang jeugdvoorzitter. Tot op heden won hij enkele titels in de A-, B- en C-klasse, alsook blitz- en doorgeeftitels. Hij werd ook enkele keren verkozen tot Schaakpersoonlijkheid van het jaar. Naast de bezigheden met de jeugd, is hij ook secretaris en technisch webmaster van onze club. In het echte leven is hij actief in de IT-wereld.